Srebrna nagroda w konkursie Creativity International Awards

Zostaliśmy nagrodzeni w kategorii Food & Beverage Packaging za projekty stworzone dla marki Mazurro.

Główny motyw komunikacji wizualnej, widoczny m.in. na opakowaniach kaw Mazurro, wyrażony został poprzez wzór graficzny oparty na literze „M”. Symbol ten inspirowany jest twórczością Josefa Hoffmana, założyciela tzw. warsztatów wiedeńskich, których wzornictwo, oparte na prostych formach, wyznaczało kierunek dla późniejszego modernizmu.

 

Jako agencja odpowiadaliśmy nie tylko za zaprojektowanie opakowań kaw wchodzących w skład portfolio marki, ale również za stworzenie jej identyfikacji wizualnej, filozofii i strategii komunikacji oraz strony internetowej.

– Ta nagroda to dla nas szczególne wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze realizacje zostały tak wysoko ocenione w jednym z najstarszych, niezależnych konkursów kierowanym do branży reklamowej i projektowania graficznego – mówi Paweł Mikołajec, Art Director w 19 Południku. – Warto wspomnieć, że za projekty stworzone dla marki Mazurro otrzymaliśmy również nagrodę w Konkursie Niezależnej Kreacji Kreatura 2020, w kategorii Design – dodaje.

Creativity International Awards to ceniony i prestiżowy konkurs o globalnym zasięgu. Ma na celu promowanie kreatywnych i nieszablonowych realizacji. W zakończonej 50. edycji oceniane były projekty zgłoszone przez agencje i niezależnych projektantów z aż 34 krajów na całym świecie.

Odwiedź nas

01

Nasza kampania dla Domu Aniołów Stróżów

02

Najwyższa ocena w raporcie Media Marketing Polska i Kantar!

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.