Udany debiut w raporcie Media Marketing Polska i Kantar

Raport „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2021” po raz pierwszy z udziałem 19 Południka.

Debiut możemy zaliczyć do udanych. W największym w Polsce badaniu satysfakcji klientów rynku agencyjnego zostały przyznane nam najwyższe oceny w wymiarze ogólnym – za obsługę, kreację i produkcję. Otrzymaliśmy również znakomite, wykraczające poza średnią, noty za skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów marketingowych klientów, oferowanie strategicznych i długofalowych rozwiązań i wsparcie technologiczne w działaniach online. Jesteśmy także doceniani za kompleksowe realizowanie obietnic przetargowych. Co dla nas równie ważne, cieszymy się dobrą opinią w branży.

Wynik badania oraz dane z przeprowadzonej przez MMP ankiety dowodzą ponadto, że nawet w trudnym, pandemicznym roku można skutecznie pozyskiwać nowych klientów i realizować duże projekty marketingowe, a także zyskiwać nowe kompetencje poprzez wyodrębnianie nowych działów i znaczące zwiększanie zatrudnienia.

Dziękujemy za zaufanie!

Odwiedź nas

01

Srebrna nagroda w konkursie Creativity International Awards

02

Powiększamy Dział Kreacji

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.