09

Mazurro Coffee

08

Summa Linguæ

Zaprojektowaliśmy nową, globalną tożsamość marki Summa Linguæ.

klient:

Summa Linguæ

branża:

Technologia

rola:

Branding, Strona WWW

Summa Linguæ to dostawca usług językowych i technologicznych. Naszym zadaniem była całościowa zmiana wizerunku marki oraz pokazanie jej jako eksperta w zarządzaniu wielojęzycznymi danymi.

Zmiana identyfikacji obejmowała swoim zakresem wprowadzenie nowej tożsamości marki i przełożenia go na re-design znaku, palety kolorystycznej, strony www oraz materiałów akcydensowych.

Font został wybrany z myślą o wielojęzycznej obsłudze tekstów. Wybraliśmy krój Sofia Pro.

Projektując stronę internetową, od podstaw zaprojektowaliśmy nową strukturę i layout. Położyliśmy nacisk na prezentację rozwiązań technologicznych, case studies oraz aktualności w formie bloga.

Poprzednia strona

Poprzednia wersja strony miała mniej uporządkowaną strukturę. Powodowało to sytuację, w której użytkownik nie miał swobodnego dostępu do pełnej oferty firmy oraz zrealizowanych projektów – które stanowią duży kapitał komunikacyjny.

Nowa struktura

Uporządkowanie i uproszczenie struktury pozwoliło na zamknięcie wszystkich najważniejszych informacji w menu. Podzielone ono zostało na trzy główne kategorie oraz zakładkę kierującą do kontaktu. Efektem jest architektura serwisu, która kładzie nacisk na prezentację oferty oraz case studies.

Strona została wdrożona w oparciu o CMS WordPress z zaawansowaną obsługą więlojęzyczności. Dzięki temu rozwiązaniu, spółka może globalnie zarządzać witryną w sposób maksymalnie elastyczny.

Zobacz stronę online

Konsekwencja w zmianie

Konsekwencją zmiany identyfikacji i strony internetowej było zaprojektowanie od nowa wszystkich materiałów wizerunkowych, sprzedażowych i wewnętrznych: od prospektów, przez prezentacje mulitmedialne .PPT, skończywszy na papeteriach.

09

Mazurro Coffee

Zaprojektowaliśmy nową markę na rynku kawy.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.