18

Robimy Klimat

17

Pierwsza Dzielnica

Obsługa strategiczna i kreatywna nowej inwestycji mieszkaniowej w Katowicach

klient:

TDJ Estate

branża:

Nieruchomości

rola:

Strategia.Kreacja.Strona WWW

Naszym zadaniem było stworzenie platformy komunikacji dla nowego miejsca w centrum Katowic. Miejsca przesiąkniętego kulturą, będącego jednocześnie symbolem transformacji regionu.

Stała obsługa kreatywna i praca dla najbardziej prestiżowej inwestycji mieszkaniowej w Katowicach to nie tylko wyzwanie. To zobowiązanie wobec miejsca, z którym sami jesteśmy związani.

Nazwa inwestycji

Pierwsza Dzielnica to odwołanie do historii regionu – dzielnicy Bogucic – założonej w XIII wieku wsi, później dzielnicy Katowic. To także wzmocnienie roli nowego miejsca, jako elementu miastotwórczoego, przywracający ten rejon miasta w ręce jego mieszkańców.

Punkt wyjścia do kreacji: Konstruktywizm

Podstawowym wyróżnikiem konstruktywizmu w stosunku do innych ruchów awangardowych było stosowanie dyscypliny formalnej ograniczonej do prostych elementów geometrycznych: koła, trójkąta i linii prostej. Konstruktywiści uważali, ze sztuka nie polega na dekorowaniu, lecz na znalezieniu funkcji przestrzeni i przedmiotu adekwatnej do potrzeby.

Platforma komunikacji: Sztuka Życia

To stworzenie najlepszych warunków do życia, w unikalnej na skalę kraju przestrzeni związanej ze sztuką – w pobliżu Strefy Kultury w Katowicach.

Egzekucje platformy

Rozwinięciem platformy kreatywnej na wszystkie egzekucje, było dostosowanie brzmienia hasła do zakomunikowania konkretnego benefitu inwestycji.

Materiały wspierające sprzedaż

Istotnym elementem procesu brandingowego był projekt i produkcja materiałów handlowych oraz wewnętrznych: katalogów premium, property particulars, wizytówek oraz innych materiałów akcydensowych.

Strona internetowa

Strona WWW, którą stworzyliśmy, z jednej strony buduje wizerunek nowej marki, z drugiej jest narzędziem sprzedażowym. Skoncentrowaliśmy się nie tylko na części informacyjnej, ale także idei całego projektu, sylwetce architekta oraz inwestora.

zobacz stronę online
18

Robimy Klimat

Platforma CSR dla marki Dan Cake

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.