02

Waunt by Oriflame

01

Colliers Define

Zaprojektowanie identyfikacji oraz strony internetowej dla nowej platformy usług Colliers Define.

klient:

Colliers

branża:

Nieruchomości

rola:

Identyfikacja, Strona WWW

Naszym zadaniem było zaprojektowanie identyfikacji oraz strony internetowej dla platformy Colliers Define – zintegrowanych usług w procesie doradztwa, projektowania i realizacji przestrzeni komercyjnych.

Identyfikacja wizualna marki oparta została na ewolucji symbolu (litera D), który ilustruje proces end-to-end.  Od etapu definicji potrzeb, przez etap projektowania do realizacji efektu końcowego.

Litera D jako symbol stała się także elementem key visualowym, w który wpisany został przekaz na materiałach promocyjnych czy akcydensowych.

Podstawowym celem strony internetowej jest przeprowadzenie użytkownika przez pełen proces jako usługę dostarczaną przez Colliers Define. Dlatego została ona podzielona na trzy główne sekcje: Define, Design i Deliver, a każda z nich stanowi kolejny etap współpracy.

Leitmotivem każdej z podstron jest symbol D, który w zależności od momentu w którym znajdujemy się w opowieści o usłudze – ewoluuje. Znajduje się on w centralnej części ekranu i wokół niego budowane są komunikaty na kolejnych sekcjach. Na początku, gdy ma miejsce definiowanie potrzeb, stanowi on ramkę, w które są one wpisywane.

Kolejnym etapem jest design. Na tym etapie widać już zdefiniowany kształ symbolu, który symbolizuje proces projektowania przestrzeni komercyjnej.

Ostatnim etapem jest wdrożenie. Właśnie tutaj symbol ewouluje do izometrycznego, trójwymiarowego kształtu, który ukazuje jak potrzeby i projekt przybierają fizyczny kształt i są wdrażane.

Druga cześć strony została stworzona w celu szybkiego odnalezienia informacji dotyczącej firmy, jej oferty oraz realizacji.

W projektowaniu tej części zastosowaliśmy podejście modułowe. Dzięki temu prezentacja treści na stronie może być stale rozwijana samodzielnie przez Klienta w sposób elastyczny za pomocą prostego systemu CMS.

02

Waunt by Oriflame

Wprowadzenie nowej marki na rynek poprzez cykl wydarzeń ambientowych.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.