14

Pierwszy Dzień Beztroski

13

3S (Grupa Play)

Nowy serwis korporacyjny dla lidera branży telekomunikacyjnej.

klient:

3S (Grupa Play)

branża:

Telekomunikacja

rola:

Strona WWW

www:

www.3s.pl

Kontekst zmiany

3S połączyło się z Grupą Play. Konsekwencją była zmiana identyfikacji oraz znalezienie nowego języka komunikacji, które musiało przełożyć się na zupełnie nową stronę internetową – zarówno pod kątem wyglądu, jak i architektury informacji.

Uporządkowanie struktury

Pierwszym krokiem podczas pracy nad nowym serwisem był audyt struktury strony oraz stworzenie nowej, uproszczonej mapy serwisu.

Prezentacja oferty

Największym wyzwaniem było zaprezentowanie oferty, która ma skomplikowaną strukturę wewnętrzną. Oprócz głównego podziału każdy z produktów posiada dodatkowe usługi oraz kompetencje.

zobacz stronę online

Podstawą nowej strony jest oferta związana ściśle z biznesem firmy oraz dodatkowe, nowe funkcjonalności oraz treści edukacyjne – takie jak publikacje i podcasty.

Główne elementy strony

Elementy, które budują stronę to oferta, strefa partnera oraz część edukacyjna.

zobacz stronę online

Strefy partnerskie

Ważnym elementem strony są Strefy: Partnera, Klienta oraz Integratora. Zakładki są umieszczone w dodatkowym menu nad nawigacją podstawową.

zobacz stronę online
14

Pierwszy Dzień Beztroski

Kampania digital Pierwszy Dzień Beztroski dla Dan Cake

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.