Ritter Sport – nowy klient na pokładzie

Do naszej agencji dołączył producent czekolad – Ritter Sport. Odpowiadamy za kompleksową komunikację marki w Polsce.

19 Południk x Ritter Sport

Do naszych zadań należy m.in. opracowanie strategii komunikacji, obsługa kanałów społecznościowych, aktywacje konsumenckie oraz działania mające na celu budowanie świadomości marki i społeczności wokół niej na polskim rynku.

– Ritter Sport to jedna z naszych największych i najbardziej rozpoznawalnych marek w dystrybucji na Polskę. Dzięki współpracy z 19 Południkiem będziemy mogli ją przedstawić konsumentom w odświeżonej formie i na nowe sposoby – mówi Dominika Barycka, brand manager w Novi FMCG – dystrybutor marki Ritter Sport na Polskę.

– Odpowiadamy za całościowe działania komunikacyjne marki na rynek Polski, co oczywiście uznajemy za sukces. Ritter Sport to kolejna marka z sektora FMCG, w naszym portfolio. Cieszy nas, że doświadczenie, które sukcesywnie zdobywamy w pracy z Klientami z tego sektora, niezmiennie przekuwa się na efektywne współprace – komentuje Radek Grzybowski, strategy director w 19 Południku.

 Ritter Sport to producent czekolad, obecny na rynku od 1912 roku. Czekolady Ritter Sport są rozpoznawalne ze względu na swój kwadratowy kształt i ponad 40 różnych wariantów smakowych. Wszystkie tabliczki powstają w jednej fabryce w Niemczech (Waldenbuch), a kakao w każdej z nich pochodzi ze zrównoważonych i w 100% certyfikowanych upraw Ghany, Nikaragui lub Peru.

 

Odwiedź nas

01

Najwyższa ocena w raporcie Panorama Reklamy 2022

02

Rozpoczynamy współpracę z marką Corny

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.