Kuba Matuszczak zakwalifikowany do Demo Festival

Prace naszego motion desigera – Kuby – zostaną wyświetlone podczas 24-godzinnej ekspozycji w Holandii, a póki co wrzucamy jego showreel, który prezentuje m.in. elementy zakwalifikowanych w konkursie prac:

Kuba Matuszczak pracuje w 19 Południku jako motion designer. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywał m.in. w Albedo Marketing, realizując projekty dla marek takich jak Mastercard, Henkel, Mercedes czy Canon. Jako freelance motion designer / 3D generalist projektował dla instytucji związanych z kulturą i sztuką, m.in. PAWILON-u, eastcontemporary, Korporacji Teatralnej, Sztuki Nowej, Fuchsbau Festival czy kolektywu Inside Job.

Demo Festival to inicjatywa, która zrzesza najlepsze projekty z kategorii motion design, a także łączy projektantów, wschodzące talenty oraz akademie sztuki z całego świata. Finał festiwalu odbędzie się 6 października 2022 i to właśnie wtedy będzie można zobaczyć zakwalifikowane prace w ponad 5000 miejscach w przestrzeni miejskiej wybranych miast Holandii.

Celem twórców Demo Festival jest nie tylko wyłonienie najlepszych prac, ale również chwilowe przekształcenie przestrzeni publicznej w żywą galerię sztuki, która inspiruje do odpowiedzialnego i pełnego szacunku korzystania z przestrzeni publicznej.

Kuba, gratulujemy i cieszymy się, że jesteś w naszym zespole!

Odwiedź nas

01

Asia Kowieska dołącza do 19 Południka

02

Nasza jesienna aktywacja dla marki Dan Cake wystartowała!

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.