19 Południk ze spotem reklamowym dla marki Stovit

Dla marki Stovit, producenta przetworów owocowych, zrealizowaliśmy spot reklamowy promujący dżemy z wizerunkiem pszczółki Mayi.

Spot reklamowy miał na celu wzbudzać zainteresowanie nowościami w portfolio marki  Stovit zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci, przywołując wesołe konotacje związane z przygodami Pszczółki Mayi. Będzie emitowany w serwisie YouTube, a także w skróconym formacie w telewizjach internetowych. W ramach kampanii agencja 19 Południk przygotowała również szereg materiałów POS wspierających akcję w sklepach, jak również graficzne materiały online oraz reklamy prasowe.

Dżemy Stovit Maya to produkty z dodatkiem naturalnego miodu, o gładkiej konsystencji, dedykowane przede wszystkim dzieciom. Nie zawierają sztucznych aromatów ani barwników i są bez konserwantów.

Współpraca z marką Stovit została nawiązana w wyniku zapytania ofertowego. W ramach podpisanej, bezterminowej umowy o współpracy, agencja 19 Południk odpowiada także za realizację innych projektów w obszarach projektowania graficznego, projektowania opakowań, motion designu. 

Odwiedź nas

01

Powiększamy Dział Kreacji

02

Projekt muralu dla Dan Cake

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.