Kierunek: sukces – mamy wyróżnienie w raporcie MMP i Kantar!

W tegorocznej edycji raportu „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2023” dzięki dobrym ocenom klientów i wysokim wynikom agencji, otrzymaliśmy wyróżnienie pt. Kierunek: sukces!

Wyróżnienie w raporcie to dla nas bez wątpienia tytularny sukces, który oznacza, że wśród niemal 150 agencji w Polsce, odznaczamy się skuteczną i satysfakcjonującą obsługą klientów, a wyniki naszej pracy zasłużyły na docenienie.

– Przez ostatnie trzy lata notowaliśmy bardzo wysokie wyniki w ogólnopolskim Raporcie Agencji Reklamowych i Domów Mediowych. W tym roku po raz pierwszy stanęliśmy na scenie, odbierając wyróżnienie jako jedna z dziesięciu najlepiej ocenionych agencji w Polsce. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za docenienie wspólnej pracy. Na brawa zasługuje cały zespół agencji, który każdego dnia dowozi projekty najwyższej jakości! – komentuje Radek Grzybowski, strategy director w 19 Południku.

 

Raport „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2023” przygotowywany jest przez redakcję Media Marketing Polska oraz Kantar od blisko 25 lat! To największe badanie satysfakcji klientów na rynku agencyjnym w Polsce.

Odwiedź nas

01

Magdalena Fedyna dołączyła do 19 Południka

02

Silni w tandemie: 19 Południk i agencja Ancymony łączą się

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.