Województwo Podkarpackie - miejsce Pełne Zachwytów
klient Podkarpacka Organizacja Turystyczna
rok 2019
Kampania Platforma kreatywna Strategia
Takie miejsce jak region Podkarpacia zasługuje na to, by bywać w nim częściej. Naszym zadaniem było zwiększenie ruchu turystycznego w tym miejscu pełnym zachwytów.
2019 rok, to dla Porkarpackiej Regionalej Organizacji Turystycznej rok szczególny. W dobie coraz silniejszej konkurencji ze strony innych regionów, po raz pierwszy zdecydowano się postawić na spójną, całoroczną komunikację.
Platforma kreatywna, którą stworzyliśmy, została oparta na fotogeniczności całego regionu — od Bieszczad do Kotliny Sandomierskiej. Każdy zakątek, detal architektoniczny, smak lokalnej kuchni — to wszystko jest pełne zachwytów.
Leitmotiv kampanii został oparty na fotografii i jej języku. Zinterpretowanym na nowo w kierunku emocji.
Osią tegorocznej kampanii jest konkurs fotograficzny, w którym każdy może zgłosić swoje zdjęcie. Wszystkie one mają szansę znaleźć się w albumie Pełnym Zachwytów, który będzie wydany pod koniec roku.
Stałe działania prowadzimy w mediach społecznościowych oraz angażując blogerów parentingowych. Ma to na celu budowanie świadomości regionu, jako miejsca pełnego małych i dużych zachwytów — dla każdego.
Ta kampania była pełna zachwytów. Może Twoja będzie kolejna?
Skontaktuj się z nami