klient TDJ Estate
rok 2019
Badania Kampania Koncept kreatywny stała obsługa Strategia
Stworzenie platformy komunikacji dla nowego miejsca w centrum Katowic. Miejsca przesiąkniętego sztuką, będącego jednocześnie symbolem transformacji regionu. To było nasze zadanie.
Stała obsługa kreatywna i praca dla najbardziej prestiżowej inwestycji mieszkaniowej w Katowicach to nie tylko wyzwanie. To zobowiązanie wobec miejsca, z którym sami jesteśmy związani.
Platforma komunikacji
Sztuka życia
Oznacza stworzenie najlepszych warunków do życia, w unikalnej na skalę kraju przestrzeni związanej ze sztuką - w pobliżu Strefy Kultury w Katowicach.
Kreacja: Konstruktywizm
Podstawowym wyróżnikiem konstruktywizmu w stosunku do innych ruchów awangardowych było stosowanie dyscypliny formalnej ograniczonej do prostych elementów geometrycznych: koła, trójkąta i linii prostej. Konstruktywiści uważali, ze sztuka nie polega na dekorowaniu, lecz na znalezieniu funkcji przestrzeni i przedmiotu adekwatnej do potrzeby.
Strona WWW
Pierwszadzielnica.pl którą stworzyliśmy, z jednej strony buduje wizerunek marki, z drugiej jest narzędziem sprzedażowym.
"Śląsk jest pragmatyczny i to oddaliśmy w architekturze. Postawiliśmy na prostotę i autentyczność, oprawione we współczesną formę. Wybraliśmy zrównoważoną kompozycję, bez zbędnych ozdobników."
Przemo Łukasik - Arichtekt - Medusa Group
Kreacje dla mediów społecznościowych
Projekt oraz produkcja materiałów wizerunkowych i sprzedażowych
Dla Pierwszej Dzielnicy już pracujemy. Może Twoja marka powinna być kolejna?
Skontaktuj się z nami